zageszczenie skory

Linerase – Zagęszczanie skóry

Zagęszczanie skóry Linerase jest innowacyjną formą terapii, która umożliwia regenerację skóry, dzięki czemu przywraca jej utraconą elastyczność, jędrność i młodzieńczy blask. Zabieg polega na podskórnym podaniu substancji czynnej, tak jak ma to miejsce w przypadku mezoterapii igłowej.

Linerase poleca się szczególnie dla osób, które pragną zredukować oznaki starzenia się skóry oraz poprawić jej napięcie. Zabieg jest wskazany również profilaktycznie dla osób po 25 roku życia w celu utrzymania prawidłowego poziomu kolagenu w skórze. Z powodzeniem stosuje się Linerase podczas leczenia różnych uszkodzeń takich jak rozstępy, blizny oraz w procesie odbudowy uszkodzonej i podrażnionej skóry.

Wskazania do zabiegu: oznaki starzenia się skóry, utrata elastyczności skóry, zmęczona cera, rewitalizacja skóry (twarz, szyja, dekolt, cale ciało), leczenie blizn (zanikowe, potrądzikowe), redukcja widoczności rozstępów.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, skłonność do powstawania bliznowców, aktywne infekcje skóry, choroba nowotworowa.