powiekszanie ust

Powiększanie i nawilżanie ust

Wypełnianie ust – jędrne, pełne usta

Jednym z atrybutów kobiecości są pełne, kształtne usta. Niestety zdarza się, że nasze usta są zbyt wąskie lub niesymetryczne, co niekorzystnie wpływa na całokształt urody. Dodatkowo wraz z upływem czasu, usta tracą swoje naturalne nawilżenie, jędrność oraz kuszący wygląd.

Korygowanie kształtu ust za pomocą kwasu hialuronowego jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W bezpieczny i skuteczny sposób można dodać ustom objętości, nawilżyć je i odzyskać ich dawną miękkość. Wypełnienie ust kwasem hialuronowym likwiduje istniejące zmarszczki wokół warg (zmarszczki palacza) oraz podnosi opadające kąciki (wygląd smutnej twarzy). W przypadku asymetrii ust, można skorygować kształt czerwieni wargowej, poprawić kontur i nadać ustom naturalny piękny wygląd.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczne, a sama procedura trwa nie więcej niż 20 minut. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. W dniu wykonania zabiegu można swobodnie wrócić do codziennych czynności.