AQUASHINE

AQUQALYX – lipoliza iniekcyjna

Lipoliza preparatem Aqualyx polega na podskórnym wstrzyknięciu substancji czynnej (za pomocą strzykawki i igły) w wyznaczonym obszarze, który poddawany jest iniekcji. Preparat zawiera składnik przeciwbólowy, dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu.

Aqualyx zawiera składniki aktywne, które mają za zadanie rozpuścić tłuszcz oraz zniszczyć błony komórkowe w miejscu podania. Rozbite komórki tłuszczowe mogą zostać metabolizowane, a następnie wydalone z organizmu.

Lipoliza Aqualyx jest zabiegiem dedykowanym dla partii ciała, z których szczególnie trudno pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najczęściej terapii poddaje się okolice podpośladkowe, wewnętrzną stronę ud oraz kolana, biodra, podbródek, żuchwa, tylna strona ramion, tylna strefa poniżej żeber (fałdki na plecach), brzuch, obszar klatki piersiowej (ginekomastia męska).

Lipoliza preparatem Aqualyx jest bezpieczna. Jest to jedyna na świecie formuła zarejestrowana ze znakiem CE przeznaczona do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna może być wykonywana jedynie przez doświadczonych lekarzy specjalistów.